Logowanie
jest jeszcze pusta...
  • Strona główna
  • O nas
  • Poradnik
  • Regulamin
  • Płatność i dostawa
  • Współpraca
  • Kontakt
zaawansowane
Mia bijou na Facebooku Google +
Promocje Nowości Najchętniej kupowane

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie Mia-bijou.pl


Bezpieczeństwo zwrotu towaru i pieniędzy.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty eksponowane w sklepie Mia-bijou.pl były precyzyjnie opisane, a fotografie jak najwierniej odzwierciedlały rzeczywisty obraz oferowanej biżuterii. Nieustannie także dbamy o to, aby biżuteria w naszym sklepie była najwyższej jakości oraz pozbawiona wszelkich wad.

Gdyby jednak pod jakimkolwiek względem zakupiony w naszym sklepie internetowym produkt nie odpowiadał państwa oczekiwaniom, wówczas nawet bez podawania przyczyny można swobodnie w ciągu 14 dni od dostarczenia go przez kuriera wyrazić taką wolę i zwrócić go z powrotem.

My zobowiązujemy się wówczas do zwrotu Państwa pieniędzy za odesłane nam produkty.


Bezpieczeństwo Płatności gwarantuje PayU

Dzięki platformie PayU mogą Państwo szybko i co najważniejsze bezpiecznie zapłacić za zamówienie swoją kartą płatniczą / kredytową lub poprzez natychmiastowy przelew internetowy ze swojego banku.
 
Zakupy obsługiwane przez PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych (SSL EV) w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

Platforma płatnicza PayU jest znanym, renomowanym narzędziem i obsługuje największe sklepy oraz portale internetowe w Polsce, np. Allegro.pl

Wszystkie transakcje obsługiwane przez PayU są ponadto poddawane monitoringowi, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa wyspecjalizowana Sekcja Bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika, to wszystko w kontekście użycia karty płatniczej obarczonej wysokim ryzykiem, tj. przy transakcjach z użyciem kradzionych lub utraconych kart płatniczych.
 
 
 Bezpieczeństwo transportu

Wszystkie towary sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego i wysyłane  do Państwa, chronione są przed wilgocią (w woreczkach strunowych), a także dokładnie zabezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych przy użyciu folii bąbelkowej i zapakowane w koperty bąbelkowe.

Nasze produkty, nie tylko dla bezpieczeństwa, ale i dla estetyki - zapakowane są dodatkowo w torbę firmową, a niektóre - w ozdobne pudełko.
 
Ponadto wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem najbardziej znanych i renomowanych firm przewozowych w Polsce: Poczty Polskiej i kuriera UPS.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z opcji dostawy za pośrednictwem kuriera, ale z uwagi na godziny pracy w ciągu dnia, możecie mieć Państwo problemy z odebraniem przesyłki, wystarczy podać przy zamówieniu np. adres służbowy, a wówczas kurier zastanie Państwa w roboczych godzinach w biurze albo będzie mógł zostawić paczkę w recepcji firmy. Warto także podać własny nr telefonu, aby doręczyciel mógł się z Państwem skontaktować i ustalić inny termin lub dokładne miejsce odebrania paczki.
 
 

 ZAPRASZAMY DO BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW W NASZYM SKLEPIE ...

 
 
JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA, NAPISZ DO NAS PONIŻEJ...

 
Ładowanie...