Logowanie
jest jeszcze pusta...
  • Strona główna
  • O nas
  • Poradnik
  • Regulamin
  • Płatność i dostawa
  • Współpraca
  • Kontakt
zaawansowane
Mia bijou na Facebooku Google +
Promocje Nowości Najchętniej kupowane
 

Bezpieczeństwo sklepu i danych klientów 

Aplikacja naszego sklepu internetowego została tak zaprojektowana, by na każdym etapie realizacji zamówienia za jej pośrednictwem, gwarantować Państwu bezpieczeństwo. Z uwagi na to, iż udostępniają nam Państwo własne dane adresowe oraz kontaktowe (nr telefonu, e-mail) bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem!

Od strony technicznej sklep został zaprojektowany i przystosowany przez firmę "GoShop" z Białegostoku, która już od kilku lat zajmuje się technologiami internetowymi. To specjaliści tam pracujący opracowali właśnie odpowiednie moduły i we właściwy sposób zabezpieczyli bazy danych tak, aby nikt poza administratorem nie miał do nich dostępu.

Wszystkie Państwa dane osobowe, adresowe i kontaktowe są przechowywane i wykorzystywane „wyłącznie” na potrzeby realizacji zamówienia oraz w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania ofert  promocji i nowości w naszym sklepie internetowym z Newslettera - zgodnie z regulaminem naszego sklepu oraz zapisami zawartymi w ustawie „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002r. Nr 102 poz. 926, z późniejszymi zmianami). Zgodnie z tymi przepisami w każdej chwili mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych. Państwa dane nigdy nie będą udostępniane ani odsprzedawane innym podmiotom. 

 

Hasło użytkownika w sklepie mia-bijou.pl

W naszej bazie hasła są szczególnie chronione. Dostępu do nich nie posiada nawet administrator naszego programu do obsługi sklepu, gdyż jest ono zaszyfrowane i w żadnym miejscu, gdzie zapisane są Państwa dane ono nie występuje. Zatem żadna postronna osoba nie może ich odczytać.
Ładowanie...