Logowanie
jest jeszcze pusta...
  • Strona główna
  • O nas
  • Poradnik
  • Regulamin
  • Płatność i dostawa
  • Współpraca
  • Kontakt
zaawansowane
Mia bijou na Facebooku Google +
Promocje Nowości Najchętniej kupowane

  

   Mia-bijou.pl


 

Jesteśmy firmą funkcjonującą na polskim rynku od 2008 roku. Od samego początku naszej działalności specjalizowaliśmy się głównie w projektowaniu, wyrobie i sprzedaży damskiej biżuterii oraz sprzedaży upominków i elementów dekoracji i wystroju wnętrz w sklepach własnych.
 

Wszystkie zalety naszej biżuterii w połączeniu z niewygórowaną ceną doceniły dotychczasowe nasze klientki, co przyczyniło się do osiągniętego sukcesu naszej firmy na lokalnym rynku. Dostrzegliśmy że nasza biżuteria budzi wiele pozytywnych emocji i komentarzy klientek, zaczęliśmy więc poszerzać naszą działalność i od 2012 roku powstała nowa marka „Mia bijou”, pod jaką oferujemy biżuterię na stoiskach w galeriach handlowych oraz w sklepie internetowym.

  

Naszą biżuterię tworzymy ręczne, zawsze śledząc na bieżąco aktualne trendy w modzie, ale pobudzając drzemiące w nas zapędy artystyczne powodujemy, że każdy nasz produkt odznacza się niepowtarzalnością oraz świeżością własnego spojrzenia na wiodące i obowiązujące style. Trendy, moda, dodatki to nasza pasja, dzięki czemu, wiele naszych pomysłów jest zupełnie nowatorskich i oryginalnych, nie spotykanych u innych twórców biżuterii. Nasze produkty cechuje różnorodność użytych materiałów i form ich połączeń, wykorzystujemy w nich w szczególności kamienie naturalne - minerały: agat, ametyst, cytryn, howlit, jaspis, koral, lawa wulkaniczna, onyx, turkus, ... ale korzystamy także z pereł, drewna, filcu, skóry naturalnej i syntetycznej, ceramiki, szkła, fimo, elementów wykonanych na szydełku oraz kryształów Swarovski elements. Jako wykończenia stosujemy antyalergiczne, srebrne lub pozłacane elementy. Ponad to w tworzenie naszych produktów staramy się wkładać całe serce i energię, dzięki czemu zawsze odznaczają się one wysoką jakością wykonania. Większość tworzonej przez nas biżuterii wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach lub niewielkiej, liczonej w kilku sztukach ilości, dzięki czemu każda osoba nosząca nasze „błyskotki” może czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Mnogość pomysłów wykorzystanych przez nasze projektantki przy tworzeniu biżuterii pozwala na znalezienie czegoś dla siebie każdej kobiecie, bez względu na wiek i preferencje modowego stylu.

 
Zachęcamy wszystkich entuzjastów do zakupów naszej autorskiej biżuterii... 

Ładowanie...